MORGÜL PLEKSİ LAZER KESİM ANKARA


Firmamız geçmişten gelen tecrübesi ve teknolojiyi takip ederek elde ettiği profesyonel makineleri ile reklam sektörünün öncülerindendir. Bu pozisyonda kalmayı ve daha ileriye gidebilmeyi hedeflemekteyiz.

Morgül pleksi olarak lazer makinamız ile pleksiglas, ahşap vb. gibi malzemeleri kalınlık gözetmeksizin kesim yapabilmekteyiz. Fason kesim makineleri de bulundurmaktayız. Makinelerimizin tamamı profesyonel kesime odaklıdır.


Lazer kesim hizmetleri konusunda kendi alanında Ankara genelinde en gelişmiş atölyelerden biri olan firmamız, yüksek kesim gücüne sahip kaliteli lazer makine parkuru ile en hassas pleksiglas kesim işlerini ve ahşap kesim işlerini pratik bir şekilde tamamlamaktadır.


PLEKSİ KUTU ANKARA

Lazer kesim ile hassas bir şekilde kesilen pleksiglaslar ile pek çok kalınlıkta malzeme seçeneği ile istenilen ölçüde pleksi kutu imalatı yapabilmekteyiz. Kullanmış olduğumuz ultra clear pleksiglas ürünlerimiz ile tam şeffaf ve zamanla sararmayan akrilik kutular yapabilmekteyiz.


PLEKSİ FANUS ANKARA

Hassas işçilik ve özel kalıp gerektiren konularda kaliteli işçiliği ile ön plana çıkan firmamız akrilik fanus (pleksi fanus) imalatı konusunda çok tecrübelidir. Bu tecrübesini ekonomik fiyatlar ile pekiştirerek son kullanıcının daha ekonomik fiyatlara daha kaliteli ürünleri almasını sağlıyoruz.


PLEKSİ BÜKÜM VE ÖZEL PLEKSİ ÜRETİM ÜRÜNLER ANKARA

Pleksiglas büküm tekniklerini profesyonelce icra eden firmamız bu alandaki başarısını el işçiliğini tecrübesi ile birleştirmiş personeline ve kaliteli ekipmanlarına borçludur. İstenilen bükümleri pratik bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kişisel isteğe göre özel pleksiglas ürünlerin üretimini gerçekleştirmekteyiz.